Miejsca na ślub cywilny na Maderze

Gdzie na Maderze można zorganizować ślub w plenerze? Tam, gdzie podpowiada Wam serce i na co pozwala Wam kieszeń. Madeira oferuje wiele opcji na ceremonię ślubną i imprezę weselną: od nietypowych i tanich miejsc, do luksusowych hoteli. Na Maderze znaleźć można coś na każdy budżet.

Madera: Hotele ślubne

Miejsca na ślub za granicą: Hotel Savoy w Funchal to idealne miejsce na wymarzony ślub w Portugalii / Ślub na Maderze
Picture: Courtesy of Savoy

Standardowym i najprostszym rozwiązaniem będzie ślub w hotelu, zwłaszcza jednym z tych specjalizujących się organizacją wesel. Tak jak w Polsce miejsca takie mają raczej gotowe oferty na różne budżety. Większość hoteli posiada przepiękny widok i jedno lub więcej miejsc na ceremonię. Ten ślubny hotel w Funchal ma na przykład gotową altankę z widokiem na ocean.

Hotel ślubny Madera - Porto Mare. Madera śluby. Ślub za granicą

A ten, dwie wspaniałe lokalizacje na ceremonię – taras z widokiem na ocean, lub ogród z równie pięknym widokiem:

Estalagem da Ponta do Sol i Hotel da Vila na Maderze. Madera hotele

Na Maderze znajdziemy zarówno miejsca na nowoczesne, luksusowe śluby i wesela… 

Prestiżowe, nowoczesne i imponujące miejsca na ślub za granicą - Ślub z nutką złota w hotelu Savoy Palace na Maderze
Picture: Courtesy of Ricardo Meira @ricardo_meira84

…. jak i nieformalne, rustykalne śluby oraz śluby w stylu boho:

Ślub w stylu boho - inspiracje i pomysły. Ślub w stylu hippie/boho za granicą

Wiele hoteli ma piękne ogrody i oferuje wspaniały widok na ocean.

Ślub za granicą ceny - ślub w Portugalii konsultantka- ślub na Maderze - Miejsca na ślub za granicą.
Najlepsze miejsca na ślub w Europie: Ślub w hotelu Belmond Reid’s Palace na Maderze I Best European wedding locations: Weddings in Belmond Reid’s Palace in Madeira Fot: The Memory Shop #madeira #belmond #portugal #destinationwedding #wedding
Zdjęcia: The Memory Shop

Kilka najpopularniejszych hoteli znajdziecie szczegółowo opisanych w naszym nowym katalogu miejsc na ślub na Maderze, znajdującym się na dole strony.

Dla fanów wina i winnic lub po prostu przepięknych widoków na północne wybrzeże Madery polecany jest natomiast ten cichy i niesamowicie klimatyczny hotel typu „dworek”. [WIĘCEJ]

Best Madeira Island hotels - Quinta do Furao in Santana I Najlepszy hotel w Santana na Maderze

Madera: Ślub i obiad weselny w restauracji

Przepiękną opcją jest na przykład ta niesamowicie położona restauracja na terenie Design Centre Nini Andrade. W tym samym budynku na szczycie skały znajduje się też piękny taras z miejscem na ceremonię na świeżym powietrzu.

Ślub za granicą ceny - ślub w Portugalii konsultantka- ślub na Maderze - Miejsca na ślub za granicą.
Ślub za granicą - ślub w Portugalii - ślub na Maderze - Miejsca na ślub w Portugalii.
Zdjęcia:  The Memory Shop

Madera: Ślub i obiad weselny w odludnym miejscu

Wielką popularnością wśród par cieszy się odludne miejsce, do którego dotrzeć można kolejką linową lub drogą wodną. [WIĘCEJ]

Jest to bardzo klimatyczne i idealne miejsce na małą, tanią i nieformalną ceremonię połączoną z obiadem. Oto film ze ślubu polskiej pary w tym dokładnie miejscu:

Madera: Ślub w urzędzie

Ślub oczywiście można także wziąć w urzędzie stanu cywilnego. Jest to opcja mniej spektakularna, jednak tańsza (nie ponosimy w tym przypadku kosztu wynajmu hotelu lub restauracji). Jest to opcja dla par szukających opcji na tani ślub za granicą. Jeśli pobieracie się w urzędzie, polecamy jednak w zamian sesję zdjęciową w pięknych plenerach Madery.

Możliwości miejsc na ślub na Maderze jest wiele, a urzędnicy stanu cywilnego zgadzają się na śluby w wielu plenerach. Dlatego jeśli macie szczególne wymagania, warto jest poszperać w Internecie, lub zlecić zadanie kosultantce, która ma duże doświadczenie w wyborze lokalizacji.

*NOWE* Miejsca na ślub na Maderze – Katalog

Oto miejsca na ślub na Maderze i Porto Santo, które udało nam się opisać, sfilmować i sfotografować do tej pory:

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, jeśli pośród opisanych miejsc nie widzicie „tej jedynej” opcji z Waszych marzeń, ponieważ nie są to wszystkie możliwości. Nowe opisy miejsc, prawdziwych ślubów i inne ślubne inspiracje dodajemy regularnie, dlatego zapraszamy do obserwowania nas na kontach społecznościowych i zapisu na naszego newslettera.

*NOWE* Miejsca na ślub na Maderze – Playlista

Od niedawna zaczęliśmy także filmować miejsca na ślub na Maderze i Porto Santo. Krótkie filmiki potencjału weselnego z różnych miejsc na wyspach znajdziecie więc też na naszej playliście MIEJSCA NA ŚLUB NA MADERZE

To byłoby na tyle, jeśli chodzi o miejsca na ślub i wesele na wyspach Madera i Porto Santo w Portugalii. Mam nadzieję, że wpis ten dał Wam lepszy obraz ślubnej oferty na tych wyspach. Zapraszamy do zapoznania się z innymi wpisami ślubnymi oraz turystycznymi.

Zobacz także: Ślub na Maderze – Oferta

Nie przegapcie nowych postów – obserwujcie nas:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *