Powiedz tak! na Maderze

Capela do Corpo Santo Fot.: Say Yes To Madeira
Wedding in Madeira, Portugal; the island offers spectacular locations for wedding photoshoots ~ Slub na Maderze; wyspa oferuje spektakularne krajobrazy na sesję zdjęciową w plenerze.
Sesja zdjęciowa na szczycie Pico do Arieiro [1,818] Fot. Miguel Ponte Photography

Zapewne trafiliście na moją stronę, bo szukacie pięknego miejsca za granicą, w którym moglibyście powiedzieć sakramentalne “Tak”. Szukacie idealnej lokalizacji na ślub w plenerze?

A może już zdecydowaliście się na ślub na Maderze i szukacie inspiracji bądź nie wiecie jak zabrać się za organizację uroczystości. Bardzo dobrze trafiliście.

W zeszłym roku zorganizowaliśmy i przeżyliśmy niezapomniany ślub w Funchal na Maderze. Dlatego część ślubna tego bloga – Powiedz Tak! Na Maderze –  została stworzona po to, by podzielić się z Wami naszymi wrażeniami i doświadczeniem. Chcielibyśmy zainspirować Was, pokazać czego możecie się spodziewać oraz podać nieco praktycznych informacji oraz znaleźć odpowiedzi na Wasze pytania. 

Pod zakładkami „Wasza historia” zamieściłam odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, natomiast pod „Nasza historia” poczytać możecie o naszej ślubnej przygodzie.

Na Maderę podróżujemy regularnie; do dzisiaj jesteśmy też w dobrym kontakcie z osobami, które zajmują się organizacją ślubów i chętnie pomożemy Wam nawiązać z nimi kontakt.

Mam nadzieję, że znajdziecie tu odpowiedzi na nurtujące Was pytania, lecz jeśli nie, czekam na Wasze e-maile bądź wiadomoci poprzez jedną z platform społecznościowych.