Toboganem do ślubu? Miejsca na ślub na Maderze: Panoramiczny taras

Piękny, nowoczesny, panoramiczny taras Quinta Mirabela w Funchal na Maderze będzie wspaniałym miejscem ceremonii ślubnej, ale to nie jedyna rzecz, która czyni to miejsce wyjątkowym …

Quinta Mirabella – Taras

Panoramiczny taras tego hotelu-willi to doskonałe miejsce na organizację ceremonii ślubnych – zarówno małych, kameralnych uroczystości, jak i dużych imprez.

Czy bierzecie ślub na Maderze podczas Festiwalu Atlantyckiego, by móc z gośćmi podziwiać piękne pokazy sztucznych ogni? Quinta Mirabela z pewnością powinna znaleźć się na Waszej liście, ponieważ gwarantuje najlepsze panoramiczne widoki na całą zatokę.

Pobyt w Quinta Mirabela

Oczywiście, możliwy jest także pobyt w tym samym hotelu. O jego wystroju, wyposażeniu, basenie i pokojach wsponmiałam już w poście:

POBYT W QUINTA MIRABELA

Jest to mały, nowoczesny i komfortowo urządzony hotel w stylu „quinta” położony poza dzielnicą turystyczną, co oznacza więcej prywatności w porównaniu do niektórych innych hoteli weselnych w Funchal.

Quinta Mirabela – w czym jej weselna unikalność? 

Jaka jest więc ta wyjątkowa cecha tego hotelu odróżniająca go od innych? 

Chcesz, aby wasz przyjazd do miejsca ceremonii był naprawdę unikalny? Czy jesteście tak zakochani w Maderze, że chcielibyście przyjechać do ceremonii… sankami Monte Tobogan?

Quinta Mirabela to chyba raczej jedyny hotel położony na trasie słynnego Madeira Toboggan – wiklinowych sań, którymi zjechać można z Monte do Funchal drogami publicznymi. Ta popularna atrakcja turystyczna może być teraz waszym ślubnym pojazdem i zabrać was aż pod drzwi hotelu. Zdjęcia par ślubnych w saniach Tobogan są natomiast zawsze wyjątkowe i naprawdę zabawne. 

Saniami Tobogan czy nie, jeśli podoba wam się ten hotel ślubny oraz widoki z tarasu, zachęcamy do kontaktu ze ślubną konsultantką z Madery. 

Sesja zdjęciowa lub ślub na Maderze? Chętnie pomożemy!

Nie przegapcie nowych postów – obserwujcie nas:

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *