Toboganem do ślubu? Miejsca na ślub na Maderze: Panoramiczny taras

Piękny, nowoczesny, panoramiczny taras Quinta Mirabela w Funchal na Maderze będzie wspaniałym miejscem ceremonii ślubnej, ale to nie jedyna rzecz, która czyni to miejsce wyjątkowym …

Quinta Mirabella – Taras

Panoramiczny taras tego hotelu-willi to doskonałe miejsce na organizację ceremonii ślubnych – zarówno małych, kameralnych uroczystości, jak i dużych imprez.

Czy bierzecie ślub na Maderze podczas Festiwalu Atlantyckiego, by móc z gośćmi podziwiać piękne pokazy sztucznych ogni? Quinta Mirabela z pewnością powinna znaleźć się na Waszej liście, ponieważ gwarantuje najlepsze panoramiczne widoki na całą zatokę.

Pobyt w Quinta Mirabela

Oczywiście, możliwy jest także pobyt w tym samym hotelu. O jego wystroju, wyposażeniu, basenie i pokojach wsponmiałam już w poście:

POBYT W QUINTA MIRABELA

Jest to mały, nowoczesny i komfortowo urządzony hotel w stylu “quinta” położony poza dzielnicą turystyczną, co oznacza więcej prywatności w porównaniu do niektórych innych hoteli weselnych w Funchal.

Quinta Mirabela – w czym jej weselna unikalność? 

Jaka jest więc ta wyjątkowa cecha tego hotelu odróżniająca go od innych? 

Chcesz, aby wasz przyjazd do miejsca ceremonii był naprawdę unikalny? Czy jesteście tak zakochani w Maderze, że chcielibyście przyjechać do ceremonii… sankami Monte Tobogan?

Quinta Mirabela to chyba raczej jedyny hotel położony na trasie słynnego Madeira Toboggan – wiklinowych sań, którymi zjechać można z Monte do Funchal drogami publicznymi. Ta popularna atrakcja turystyczna może być teraz waszym ślubnym pojazdem i zabrać was aż pod drzwi hotelu. Zdjęcia par ślubnych w saniach Tobogan są natomiast zawsze wyjątkowe i naprawdę zabawne. 

Saniami Tobogan czy nie, jeśli podoba wam się ten hotel ślubny oraz widoki z tarasu, zachęcamy do kontaktu ze ślubną konsultantką z Madery. 

Sesja zdjęciowa lub ślub na Maderze? Chętnie pomożemy!

Nie przegapcie nowych postów – obserwujcie nas:

.

Sprawdź oferty zorganizowanych wczasów z wylotem z Polski:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This form collects your name, email and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our privacy policy where you will get more info on where, how and why we store your data.