Niezwykłe zaręczyny w ogrodach Monte Palace na Maderze

Zaręczyny-niespodzianka, to zawsze ogrom emocji – nie tylko dla pary, ale każdej osoby, która w tworzeniu tej niespodzianki pomagała. Dziś opiszemy Wam historię zaręczyn innych niż zwykle, w których organizacji pomógł sztabik pomocników pod kierownictwem lokalnego fotografa z Madery…

Dziękujemy serdecznie M&D za udzielenie zgody ma publikację zdjęć z tej wyjątkowej prośby o rękę na Maderze!

ZOBACZ TAKŻE: SESJE PO POLSKU NA MADERZE – OFERTA

27 lipca 2023 ♡ Godzina zero

Nieświadoma niczego przyszła narzeczona zwiedza wraz z najbliższymi przepiękny Monte Palace na Maderze. W damskim towarzystwie i bez ukochanego, który pozostał w domu w UK.

Nagle, na jednym z mostków parku wychodzi jej naprzeciw znana postać – to jej ukochany. Ale jak to? Zaskoczenie, niedowierzanie i tysiąc pytań, których odpowiedź poznaje już za chwilę, gdy ukochany klęka przed nią z pierścionkiem w ręce…

Tak!! Zostanę Twoją żoną!

Łzy szczęścia i ogromny szok. A uchwycony na zdjęciu z ukrycia przez wynajętego fotografa moment pozostanie z nimi na zawsze…

Zaręczyny-niespodzianka to jedno, a co dopiero, gdy nawet nie spodziewasz się, że Twój partner jest w tym samym kraju co ty? Wizyta w ogrodach Monte Palace miała być przecież tylko zwiedzaniem w gronie najbliższych przyjaciółek? Okazało się, że w całej grupie 6 osób zaręczyny były zaskoczeniem jedynie dla przyszłej narzeczonej.

Cofnijmy się na chwilę w czasie…

27 lipca ♡ 1 godzina przed wielkim momentem

Fotograf parkuje auto przed parkiem. W plecaku schowany jest aparat, a w ręce telefon z wiadomościami od wtajemniczonych przyjaciółek wraz z uzgodnionymi lokalizacjami i miejscem “kryjówki” fotografa. Przy wejściu do parku czeka na niego – już nieco poddenerwowany – przyszły narzeczony…

Czas wprowadzić ustalony wcześniej plan w życie!

Około 3 tygodnie przed wielkim momentem

Polskojęzyczny fotograf Andrzej Gniado (Photographer Madeira) otrzymuje zapytanie o sesję-niespodziankę od… koleżanek oraz narzeczonego.

Nie jest to jego pierwsze zlecenie na plenerowe zaręczyny-niespodziankę na Maderze, ale pierwsze, gdy wtajemniczonego partnera ma oficjalnie nawet nie być na wyspie. Partner musi bowiem ujawnić się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze, by plan wypalił, tak jak powinien.

Plan wydarzenia brzmi tak intrygująco, że przygotowania są przyjemnością.

Jak więc zorganizować zaręczyny niespodziankę po mistrzowsku?

… tak, by mógł to uchwycić ukryty niczym paparazzi fotograf?

Według Andrzeja Gniado niespodzianka udała się dzięki konkretnemu planowi, dobrej komunikacji z przyjaciółkami narzeczonej i odpowiedniej kryjówce dla fotografa. Nieoceniona była tu pomoc ze strony przyjaciół pary polegająca na wzorowej nawigacji tuż przed najważniejszym momentem.

Na pewno pomogło też doświadczenie fotografa, dla którego nie było to pierwsze zlecenie tego typu. Choć w tym wypadku, fotograf miał do pomocy więcej osób wtajemniczonych, nie jest to koniecznie. Niespodziankę da się zorganizować nawet wtedy, gdy para jest na Maderze zupełnie sama, a wtajemniczony jest jedynie jeden z partnerów.

Zorganizuj sesję niespodziankę – kontakt

Magiczne chwile się zdarzają… lecz można je też wykreować!

Planujesz niebanalne zaręczyny niespodziankę podczas wakacji za granicą? Madera to wymarzona sceneria na wyjątkowe zaręczyny. Od szczytów gór, czarnych plaż, magicznych lasów po tropikalne zakamarki parków botanicznych.

Skontaktuj się z fotografem, który pomoże Ci wprowadzić plan w życie:

Podane dane osobowe nie zostaną użyte w celach marketingowych i celach innych niż organizacja sesji zdjęciowej / innego zlecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *