Powiedziała „Tak!” Piękne zaręczyny-niespodzianka na Maderze

Dziś opowiemy Wam historię nieco inną niż wszystkie. Nie będzie o ślubie, ale… kto wie – ten także być może odbędzie się na Maderze. Dziś będzie o innym niezapomnianym wydarzeniu przepełnionym miłością. Niedawno mieliśmy bowiem okazję pomóc w organizacji bardzo romantycznych zaręczyn-niespodzianki przesympatycznej polskiej pary…

Lecz by na dłoń nowej Narzeczonej trafić mógł ten oto piękny pierścionek…

… za kurtynami przygotowany został misterny plan. Dzięki zgodzie przeuroczej pary – Sandry i Macieja – dziś możemy Wam o nim opowiedzieć. Mamy nadzieję, że ich zaręczynowa historia będzie piękną inspiracją dla innych, którym także chodzi po głowie myśl o organizacji zaręczyn-niespodzianki podczas wakacji na Maderze lub Porto Santo.

Tak i Tak!

To odpowiedź na dwa najważniejsze pytania – „Czy powiedziała tak?” oraz „Czy niespodzianka się udała?” Otóż tak, nowa Narzeczona zupełnie nie spodziewała się tego, co w planach miał dla niej ukochany…

Miejscem, które wybraliśmy na to wielkie pytanie był jacht, podczas prywatnego popołudniowego rejsu. W egzekucji misternego planu pomógł Maciejowi nasz zaprzyjaźniony fotograf Rodolfo, który to, by nie wzbudzić podejrzeń, przez pierwszą część rejsu udawał pracownika obsługi.

Silence before the storm of emotions…

Ten jeden jedyny moment…

W pewnym momencie Rodolfo sięgnął po swój aparat, a krótko po tym, Maciej sięgnął po zaręczynowy pierścionek. Moment najważniejszego pytania w ich życiu został na zawsze już uchwycony na filmie…

Poza utajonym fotografem, na pokładzie został także ukryty bukiet czerwonych róż, a moment świętowano już szampanem.

Po rejsie, Nowi Narzeczeni zatrzymali się jeszcze w Porcie w Calheta na szybką popołudniową sesję…

Po czym udali się do ich hotelu w Funchal, w którym to czekała na nich prywatna kolacja w altance z widokiem na ocean…

Hotel, w którym zatrzymali się narzeczeni to Porto Mare, jeden z często wybieranych przez nasze polskie pary hoteli ślubnych na Maderze. Jeśli to w tej altance chcielibyście się pobrać, zapraszamy na nasz wpis:

Niezapomniane zaręczyny na Maderze lub Porto Santo

Warto spełniać marzenia i warto kreować niezapomniane momenty.

Warto jest wyjść z inicjatywą i nie bać się uczynić moment zaręczyn jeszcze wyjątkowym i niezapomnianym… Czasami wystarczy do tego tylko utajony fotograf oraz piękne miejsce o pięknej porze, a tych jak wiadomo – na Maderze nie brakuje.

Zaręczyny niespodzianki to przepiękne wydarzenia, a pomoc w ich kreowaniu to bardzo wdzięczne zadanie, którego chętnie się podejmiemy. Jeśli chodzi wam po głowie jakiś szczególny plan, chętnie sprawdzimy, czy jest on możliwy do zorganizowania na Maderze, lub zasugerujemy wam inne pomysły na zaręczyny.

Autor zdjęć ♡ The Memory Shop

Rodolfo z The Memory Shop to przemiła osoba, chętna na różnego rodzaju fotograficzne wyzwania na Maderze, Porto Santo i nie tylko. Czy chcielibyście by to on uwiecznił Wasz moment? Zobaczcie jego portfolio:

Pamiętajcie – wszystkie zdjęcia w tym artykule należą do © The Memory Shop i podobnie jak wszystkie zdjęcia na naszej stronie nie mogą być reprodukowane, kopiowane, edytowane lub publikowane w innym miejscu bez zgody Narzeczonych i autora.

Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować Maciejowi i Sandrze za podzielenie się zdjęciami ich pięknych zaręczyn na Maderze.

Czy wy także chcielibyście zorganizować na Maderze swoje zaręczyny, ślub lub inną uroczystość? Dajcie nam znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *