Zasady użytkowania

WERSJA:  31/05/2019

1. Odpowiedzialność

Informacje dostępne na Say Yes To Madeira (dalej zwane „Witryną”) służą wyłącznie do celów informacyjnych. Wszystkie informacje podane w Witrynie są przekazywane w dobrej wierze, jednak nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji jakiegokolwiek rodzaju, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących dokładności, adekwatności, ważności, wiarygodności, dostępności lub kompletności jakichkolwiek informacji. W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody powstałe w wyniku korzystania z naszej strony. Korzystanie z Witryny i poleganie na wszelkich dostarczonych tutaj informacjach odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.

2. Programy afiliacyjne i reklamy

Witryna zawiera reklamy i linki do stron partnerskich, takich jak Booking.com i Awin. W przypadku linków partnerskich i reklam możemy otrzymać prowizję partnerską za rezerwacje dokonane przez użytkownika na stronie partnerskiej za pomocą naszych linków. Reklamy i linki partnerskie są umieszczane zarówno w treści, jak i na panelu bocznym. Jeśli klikniesz link partnerski i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. To samo dotyczy promocji niektórych lokalnych dostawców. Użytkownik nie ponosi ŻADNYCH dodatkowych kosztów korzystając z takich poleceń jednak prowizja jest istotna do dalszego działania Witryny. Właściciel Witryny nie gwarantuje dokładności i kompletności jakichkolwiek informacji zawartych w płatnych reklamach i pod żadnym pozorem nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z tego powodu. 

3. Opinie / recenzje

Celem tej Witryny jest informowanie, inspirowanie, ale także promowanie i łączenie zagranicznych klientów z lokalnymi dostawcami produktów i usług. Witryna zawiera opinie i recenzje. Te referencje i recenzje odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia i opinie właściciela Witryny. Doświadczenia są osobiste i niekoniecznie muszą być reprezentatywne dla wszystkich użytkowników. Nie twierdzimy, oraz nie powinienno się zakładać, że wszyscy użytkownicy będą mieli te same doświadczenia.

4. Linki zewnętrzne

Witryna zawiera (lub przekierowuje) linki do innych stron internetowych / treści / produktów i usług należących lub pochodzących od osób trzecich. Zawiera również linki do stron internetowych w banerach lub innych reklamach. Takie linki zewnętrzne nie są badane, monitorowane ani sprawdzane pod kątem dokładności, adekwatności, ważności, niezawodności, dostępności lub kompletności przez właściciela Witryny. Dlatego NIE gwarantujemy ani nie przyjmujemy odpowiedzialności za dokładność i wiarygodność jakichkolwiek informacji udostępniane przez te strony internetowe osób trzecich, w szczególności płatne reklamy. NIE będziemy stroną ani w żaden sposób odpowiedzialni za jakiekolwiek transakcje między użytkownikiem, a zewnętrznymi dostawcami produktów lub usług.

5. Copyright

O ile nie zaznaczono inaczej, właściciel Witryny jest prawnym właścicielem praw autorskich do wszystkich (pisemnych, multimedialnych i graficznych) materiałów na tej stronie i nie mogą one być wykorzystywane, modyfikowane lub publikowany bez pisemnej zgody.

Zwykle cieszymy się, gdy inni są zainteresowani naszymi informacjami i zdjęciami i chcą je wykorzystać na innych witrynach (jeśli są prawidłowo opisane linkiem do naszej strony!), jednak najpierw chcielibyśmy wiedzieć, kiedy i w jakim celu zostaną wykorzystane.

Większość zdjęć na Witrynie zrobiona jest przez właściciela Witryny. Zdjęcia wysokiej rozdzielczości są dostępne do sprzedaży. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy 

6. Polityka Prywatności i Cookies

Naszą Politykę Prywatności i Plików Cookies można znaleźć [TUTAJ] i stanowi ona część naszych Zasad Użytkowania.

7.  Zmiana warunków

Właściciel Witryny zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych Warunków Użytkowania w dowolnym momencie poprzez aktualizację tej strony. Dalsze korzystanie z Witryny oznacza zgodę na przestrzeganie takich zmian.

 

 

Zasady użytkowania i notka prawna – Witryna Say Yes To Madeira
Terms of Use and Disclaimer po polsku