Kontakt

Miło mi, nazywam się Edyta. Jestem autorką SayYesToMadeira. 

Skontaktować się ze mną można poprzez:

Czym się zajmujemy?

 

Pomagamy zorganizować śluby cywilne na Maderze wszystkim parom, także tym z bardzo niskim budżetem, bez pośrednictwa polskich biur.  

Chcielibyście poznać cenę kompleksowej organizacji Waszego ślubu na Maderze lub Porto Santo? Chcielibyście nawiązać kontakt z lokalną organizatorką ślubną? Jeśli mówicie po angielsku, najprościej będzie poprosić o ofertę wysyłając [formularz kontaktowy].

Jeśli nie mówicie po angielsku, lub jeśli Wasze zapytanie jest niestandardowe, zawsze możecie wysłać [e-mail] lub zagadać do nas na mediach społecznościowych.

Jeszcze nie jesteście pewni czy Madera jest dla Was? Porozmawiajcie z nami! Pomożemy wybrać miejsce i oszacować koszty. Wszelakie wyceny, porady są bezpłatne i niezobowiązujące. Doradzamy, promujemy, ale nie sprzedajemy na siłę. Para nie ponosi kosztów pośrednictwa – wręcz przeciwnie – może korzystać z lepszych cen. Jeśli nasze doradztwo było pomocne, prosimy o pozytywne referencje na naszych mediach społecznościowych. 

By dowiedzieć się, jak przebiega organizacja ślubu przez lokalną konsultantkę, bez pośrednictwa polskich biur zachęcam do zapoznania się z zakładką: FAQ – Czym jest Say Yes To Madeira

 

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane firmy z branży turystycznej (biura turystyczne, hotele i pensjonaty, polskojęzyczni przewodnicy etc.) i ślubnej (fotografowie, makijażystki, fryzjerki, kwiaciarki, DJ’e) mieszkający na Maderze lub gotowi na Maderę polecieć.

Promocja na naszym blogu będzie świetnym sposobem na dotarcie do grupy docelowej- osób zainteresowanych wakacjami, podróżami, ślubami i sesjami zdjęciowymi na Maderze i Porto Santo.  

Prosimy o [e-mail] lub wiadomość poprzez jedno z kont społecznościowych

 

 

Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń, zwłaszcza tłumaczeń stron internetowych, broszur i kart menu z portugalskiego na polski.

Tłumaczenia wykonywane są przez Polkę i Portugalczyka z Madery, dobrze znających lokalne realia i znających wiele innych języków obcych. 

Prosimy o e-maile ze szczegółami zlecenia. 

 

Kochamy Maderę i kochamy pisać. Z przyjemnością przyjmiemy zlecenia artykułów i treści na temat ślubów w Portugalii lub Madery/Porto Santo. 

Promowaliśmy Maderę na wielu polskich i angielskojęzycznych stronach internetowych i w drukowanej prasie, tj. nasze artykuły o Maderze opublikowane w numerze 1/2020 polskiego magazynu All Inclusive.

 

Macie blog ślubny lub podróżniczy i chcielibyście nawiązać bezpłatną współpracę? Macie pomysły na interesujący projekt lub akcję? Chcielibyście gościć mój artykuł na temat Madery, lub ślubów na Maderze na swoim blogu? Albo gościć na moim blogu ze swoją historią ze ślubu, albo wyjazdu na Maderę? Dajcie znać. 

Portfolio / Nasze wpisy znaleźć można na:

Travel blog collaboration
Blog turystyczny o Maderze #collab #travelblog
travel blog collaboration
Blog turystyczny o Maderze #collab #travelblog
Blog turystyczny o Maderze #collab #travelblog
travel blog collaboration
Travel blog collaboration
Blog turystyczny o Maderze #collab #travelblog
Blog turystyczny o Maderze #collab #travelblog
travel blog collaboration
Travel blog collaboration
#collab #travelblog
Blog turystyczny o Maderze #collab #travelblog
#collab #travelblog

… oraz wielu innych stronach i magazynach

Inne polecane blogi/strony ślubno-turystyczne: 

Bridesmaids Confession to blog ślubny zawierający porady dotyczące planowania ślubu i porady dla druhen

"Bridesmaids Confession to blog ślubny zawierający porady dotyczące planowania ślubu i porady dla druhen."

#collab #travelblog

"Cześć, jestem Claire Jeffrey i jestem autorką bloga Jeffers Adventures. Jestem Londyńską blogerką, która chcę się z czytelnikami podzielić swoimi niesamowitymi historiami o podróżach i znajomościach z niesamowitymi ludźmi!"

"Wiem jak fotografować miłość i uwielbiam to robić. Specjalizuję się w fotografii ślubnej i portretowej."

Blog ślubny

"Lifestylowy blog skupiony wokół ślubów. Przygotowujesz się do ślubu? Chętnie Ci w tym pomogę!"