Kontakt

Możesz pisać po polsku, angielsku, holendersku lub portugalsku.
Wasze dane nie będą używane w celach marketingowych.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy zorganizować śluby na Maderze i Porto Santo wszystkim parom, także tym z bardzo niskim budżetem, przedstawiając im dostępne opcje, pomagając im wybrać miejsce oraz polecając najlepszych (naszym zdaniem) dostawców ślubnych.

Już wybraliście Maderę i chcielibyście poznać cenę kompleksowej organizacji Waszego (kościelnego, konkordatowego lub cywilnego ślubu na Maderze lub Porto Santo? Chcielibyście nawiązać kontakt z rzetelną, lokalną organizatorką ślubną? Jest to możliwe poprzez naszą stronę. Najłatwiej jest zrobić to wysyłając formularz.

Jeszcze nie jesteście pewni czy Madera jest dla Was? Porozmawiajcie z nami! Wszelakie wyceny, porady są bezpłatne i niezobowiązujące. Doradzamy, promujemy, ale nie sprzedajemy Madery na siłę. Jeśli nasze porady były pomocne, prosimy o pozytywne referencje na naszych mediach społecznościowych. 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane firmy z branży turystycznej (biura turystyczne, hotele i pensjonaty, polskojęzyczni przewodnicy etc.) i ślubnej (fotografowie, makijażystki, fryzjerki, kwiaciarki, DJ’e) mieszkający na Maderze lub gotowi na Maderę polecieć.

Promocja na naszym blogu będzie świetnym sposobem na dotarcie do grupy docelowej- osób zainteresowanych wakacjami, podróżami, ślubami i sesjami zdjęciowymi na Maderze i Porto Santo.  

Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń, zwłaszcza tłumaczeń stron internetowych, broszur i kart menu z portugalskiego na polski.

Kochamy Maderę i kochamy pisać. Z przyjemnością przyjmiemy zlecenia artykułów i treści na temat ślubów w Portugalii lub Madery/Porto Santo. 

Promowaliśmy Maderę na wielu polskich i angielskojęzycznych stronach internetowych i w drukowanej prasie, tj. nasze artykuły o Maderze opublikowane w numerze 1/2020 polskiego magazynu All Inclusive.

 

Macie blog ślubny lub podróżniczy i chcielibyście nawiązać bezpłatną współpracę? Macie pomysły na interesujący projekt lub akcję? Chcielibyście gościć mój artykuł na temat Madery, lub ślubów na Maderze na swoim blogu? Albo gościć na moim blogu ze swoją historią ze ślubu, albo wyjazdu na Maderę?