Nowa strona!

Nasza oferta ślubna została przeniesiona na nową, ulepszoną stronę:  SlubNaMaderze.pl 

Jeśli planujecie ślub na Maderze lub Porto Santo, zapraszamy na:

Zorganizuj wymarzony

Ślub na Maderze

Z pomocą mieszkających na Maderze, doświadczonych konsultantek ślubnych

Ślub na Maderze

Z pomocą mieszkających na Maderze, doświadczonych konsultantek ślubnych

OFERTA

Ślub kościelny i konkordatowy na Maderze w Portugalii. Ślub kościelny i konkordatowy za granicą

ŚLUBY KOŚCIELNE I KONKORDATOWE

Śluby kościelne i konkordatowe na terenie Funchal. Msza odbywa się częściowo po angielsku, częściowo po polsku

 

Porto Mare - Ślub za granicą z widokiem na ocean - ślub w Portugalii - Ślub za granicą tanio - konsultantka ślubna Portugalia

ŚLUBY CYWILNE

Śluby cywilne po polsku, portugalsku, angielsku lub niemiecku w urzędzie, lub w pięknym plenerze na Maderze. Możliwe są także ceremonie w innych językach oraz śluby osób tej samej płci

ŚLUBY SYMBOLICZNE, ODNOWIENIE PRZYSIĘGI I INNE

Różnego rodzaju ceremonie symboliczne, ceremonie odnowienia przysięgi małżeńskiej, urodzinowe oraz zaręczyny. 

Jakie są kroki w organizacji ślubu cywilnego na Maderze?

Jak zorganizować ślub za granicą. Ślub w Portugalii formalnosci i apostile. Konsultantka ślubna Madera

Przykładowe miejca na ślub na Maderze

Śluby cywilne na Maderze mogą odbyć się w budynku USC, na terenie ślubnego hotelu lub restauracji, prywatnych domów i willi (za zgodą właściciela), a w niektórych przypadkach także w publicznym plenerze.

Ceny wynajmu pięknych miejsc na ślub z widokiem na ocean zaczynają się już od 120 euro. Współpracujemy z najlepszymi hotelami i restauracjami ślubnymi i pomożemy Wam wybrać miejsce najbardziej dla Was odpowiednie i dopasowane do Waszego budżetu. Oto kilka z dostępnych opcji:

Po otrzymaniu Waszego zapytania wyślemy Wam prezentację 10 najlepszych miejsc na ślub na Maderze i pomożemy zasugerować najbardziej odpowiednie dla Was opcje.

Dlaczego lokalne konsultantki?

Profesjonalna organizacja ślubu na Maderze i Porto Santo

Współpracujemy z najlepszymi konsultantkami ślubnymi na wyspach, oferującymi kompleksową organizację ślubu, wesela oraz formalności po polsku i w kilku innych językach obcych. Doświadczenie obu konsultantek potwierdzone jest wieloma referencjami. Pierwsza z nich organizuje śluby na tych wyspach od roku 2014, druga zajmuje się tym od ponad 8 lat, mając na swoim koncie setki wykonanych ślubów. Potrzebujecie referencji od byłych par? Dajcie znać

 

DUŻY ZAKRES USŁUG

Konsultantki podejmą się organizacji ślubów kościelnych, konkordatowych, cywilnych, symbolicznych, osób tej samej płci, oraz ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej. Mogą także pomóc przy tłumaczeniach i organizacji innych wydarzeń (na przykład zaręczyn-niespodzianek).

Każda z konsultantek jest specjalistką w innych rodzajach ślubów, w innych językach i innych miejscach. Doskonale się uzupełniają i pomóc w organizacji ślubu mogą bardzo wielu parom, bez różnicy na budżet, język i pochodzenie. 

 

Atrakcyjne ceny

Organizacja ślubu na Maderze z doświadczonymi, lokalnymi konsultantkami to przede wszystkim przejrzysty koszt. Wszelakie usługi dodatkowe dobieracie według Waszych preferencji. 

Ślub cywilny możliwy jest już od 760 EUR. Masz niski budżet? Daj o tym znać wysyłając zapytanie.

 

Dlaczego ślub na Maderze?

Madera – spośród tylu miejsc na ślub za granicą, dlaczego akurat tam?

formalności

Zaczynając od tego, co najistotniejsze– formalności. Portugalia jako jeden z nielicznych krajów europejskich zezwala na udzielenie ślubów osobom, które nie są jej obywatelami lub rezydentami. Nie we wszystkich krajach jest możliwe wyjście urzędnika poza urząd stanu cywilnego, podczas gdy na Maderze śluby cywilne w plenerze nie są problemem. Od roku 2010 w Portugalii możliwe jest też zawarcie związku małżeńskiego między osobami tej samej płci.

bogactwo opcji i plenerów

Pary mogą wybierać między kościołem, urzędem, ślubnymi hotelami, małymi willami, restauracjami lub pięknymi plenerami, zwłaszcza w kwiecistych ogrodach i z widokiem na ocean.
Zdecydowaną zaletą Madery jako miejsca na zagraniczny ślub są także jej plenery na poślubne sesje zdjęciowe. Na wyspie dostępnych jest wielu dobrych, ślubnych fotografów, którzy chętnie wykonają Waszą sesję na szczytach gór ponad chmurami, w tle klifów, skał wulkanicznych, w tajemniczych lasach, przy pięknych punktach widokowych, na ciemnych plażach i nie tylko. Z rezerwacją sesji zdjęciowej pomóc Wam może także konsultantka.

Ślub na maderze nie musi być drogi

Na Maderze znajdziemy coś na każdą kieszeń i każdy rozmiar i styl wesela. Ceny ślubnych obiadów w niektórych hotelach porównywalne są z cenami, lub są nawet niższe niż ceny obiadów weselnych w Polsce. To samo dotyczy zakwaterowania.

madera to świetny kompromis

Marzy Wam się ślub za granicą, ślub w pięknym i ciepłym miejscu, lecz obawiacie się długiej podróży, jetlagu, trudności w organizacji i wysokich kosztów? Wybierając Maderę, wybieracie ślub w przepięknym i egzotycznym miejscu, które tak naprawdę znajduje się blisko Polski i jest nam kulturowo bliskie. Ceny biletów i dystans nie odstraszają, podczas gdy wyspa jest równie piękna jak inne dalekie kraje.

Ślub na Maderze - Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania odnośnie organizacji ślubu na Maderze i Porto Santo w Portugalii

TAK, na Maderze dozwolone są śluby par, które nie są obywatelami lub rezydentami Portugalii. 

Tak, jeśli jest to ślub cywilny. Śluby konkordatowe i kościelne muszą odbyć się w budynku kościoła lub kaplicy.

Małżeństwa osób tej samej płci w Portugalii są możliwe od roku 2010.

Nasze konsultantki mają już na swoim koncie doświadczenie z organizacją ślubów homoseksualnych na Maderze i Porto Santo.

W tym wypadku polecamy ślub na sąsiedniej wyspie – Porto Santo. Zobacz: Ślub na plaży Porto Santo

Tak, jedna z konsultantek mówi biegle w kilku językach obcych, w tym po angielsku, niemiecku, i portugalsku. Z wielką przyjemnością pomoże ona Wam zorganizować ślub w tych językach, niezależnie od tego, z którego kraju pochodzi partner, nawet jeśli jest to kraj spoza Unii Europejskiej. Zapytanie można wysłać także w języku niderlandzkim, hiszpańskim i chorwackim. Chętnie otrzymamy także Wasze zapytania odnośnie ceremonii zakorzenionych w innych kulturach lub obrządkach innej religii.

Możecie, ale nie musicie. Na Maderze mieszka wielu cenionych i utalentowanych, lokalnych fotografów. Znają oni dobrze najpiękniejsze plenery wyspy (oraz najkorzystniejsze pory dnia na sesje w każdym z nich), i co najważniejsze, zabiorą Was tam własnym autem. Bez problemu znajdziemy też kamerzystów i operatorów drona – wystarczy poprosić o taką usługę konsultantkę.

Możecie, ale nie musicie. Świadkowie nie są wymagani podczas ślubu cywilnego. Podczas ślubu kościelnego, lokalni świadkowie mogą być zorganizowani (za drobną opłatą) przez konsultantkę. 

Nie, w tym momencie nie. Ślub kościelny i konkordatowy w Funchal odbywa się po angielsku, z polskimi czytaniami oraz pomocą polskiego tłumacza (rolę tę spełnia polska konsultantka). 

Współpracujemy z kilkoma konsultantkami, dając parom wybór języka zarówno ceremonii jak i przygotowań. Decyzja co do języka należy do pary. Zapytanie ślubne można wysłać w języku polskim, angielskim, portugalskim, niemieckim, a nawet hiszpańskim, niderlandzkim i chorwackim. 

W przypadku innych języków konsultantka sprawdzi dostępność dodatkowych tłumaczy.

Nie martw się, konsultantka da Wam jasne wskazówki i przeprowadzi przez proces zbierania wymaganych dokumentów oraz wskaże, kiedy wymagane jest poświadczenie Apostille. Poda Wam ona także kontakty do rzetelnych tłumaczy oraz wskaże, na co powinni zwrócić uwagę. Będzie ona także odpowiedzialna za wszystkie formalności po stronie portugalskiej. 

Jeśli chodzi o wolny termin konsultantki, wymarzonego fotografa, hotelu lub restauracji, warto zarezerwować go jak najprędzej. Jeśli zaś chodzi o formalności, dokumenty wydane przez polski USC mają ważność 6 miesięcy, dlatego nie należy ich wybierać wcześniej niż 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu. 

Najbardziej przejrzystym sposobem dla nas jest wysłanie zapytania poprzez nasz oficjalny formularz. Daje to nam dobry wgląd w budżet, sytuację i wymagania pary i pozwoli przekazać zapytanie do odpowiedniej konsultantki.

A więc...

Ty także Powiedz tak! maderze...

...i wypowiedz TAK na Maderze!

Skontaktuj się z konsultantkami, poproś o ofertę lub zadaj pytanie: