Nowa strona!

Nasza oferta ślubna została przeniesiona na nową, ulepszoną stronę:  SlubNaMaderze.pl 

Jeśli planujecie ślub na Maderze, zapraszamy na:

Ślub na Maderze

Z pomocą mieszkających na Maderze, doświadczonych konsultantek ślubnych

OFERTA

ŚLUBY KOŚCIELNE I KONKORDATOWE

Śluby kościelne i konkordatowe na terenie Funchal. Msza odbywa się częściowo po angielsku, częściowo po polsku

 

Porto Mare - Ślub za granicą z widokiem na ocean - ślub w Portugalii - Ślub za granicą tanio - konsultantka ślubna Portugalia

ŚLUBY CYWILNE

Śluby cywilne po polsku, portugalsku, angielsku lub niemiecku w urzędzie, lub w pięknym plenerze na Maderze. Możliwe są także ceremonie w innych językach oraz śluby osób tej samej płci

ŚLUBY SYMBOLICZNE, ODNOWIENIE PRZYSIĘGI I INNE

Różnego rodzaju ceremonie symboliczne, ceremonie odnowienia przysięgi małżeńskiej, urodzinowe oraz zaręczyny. 

Jakie są kroki w organizacji ślubu cywilnego na Maderze?

Jak zorganizować ślub za granicą. Ślub w Portugalii formalnosci i apostile. Konsultantka ślubna Madera

Przykładowe miejca na ślub na Maderze

Śluby cywilne na Maderze mogą odbyć się w budynku USC, na terenie ślubnego hotelu lub restauracji, prywatnych domów i willi (za zgodą właściciela), a w niektórych przypadkach także w publicznym plenerze.

Współpracujemy z najlepszymi hotelami i restauracjami ślubnymi i pomożemy Wam wybrać miejsce najbardziej dla Was odpowiednie i dopasowane do Waszego budżetu. Oto kilka z dostępnych opcji:

Po otrzymaniu Waszego zapytania wyślemy Wam prezentację najlepszych miejsc na ślub na Maderze i pomożemy zasugerować najbardziej odpowiednie dla Was opcje.

Dlaczego ślub na Maderze?

Madera – spośród tylu miejsc na ślub za granicą, dlaczego akurat tam?

formalności

Zaczynając od tego, co najistotniejsze– formalności. Portugalia jako jeden z nielicznych krajów europejskich zezwala na udzielenie ślubów osobom, które nie są jej obywatelami lub rezydentami. Nie we wszystkich krajach jest możliwe wyjście urzędnika poza urząd stanu cywilnego, podczas gdy na Maderze śluby cywilne w plenerze nie są problemem. Od roku 2010 w Portugalii możliwe jest też zawarcie związku małżeńskiego między osobami tej samej płci.

bogactwo opcji i plenerów

Pary mogą wybierać między kościołem, urzędem, ślubnymi hotelami, małymi willami, restauracjami lub pięknymi plenerami, zwłaszcza w kwiecistych ogrodach i z widokiem na ocean.
Zdecydowaną zaletą Madery jako miejsca na zagraniczny ślub są także jej plenery na poślubne sesje zdjęciowe. Na wyspie dostępnych jest wielu dobrych, ślubnych fotografów, którzy chętnie wykonają Waszą sesję na szczytach gór ponad chmurami, w tle klifów, skał wulkanicznych, w tajemniczych lasach, przy pięknych punktach widokowych, na ciemnych plażach i nie tylko. Z rezerwacją sesji zdjęciowej pomóc Wam może także konsultantka.

Ślub na maderze nie musi być drogi

Na Maderze znajdziemy coś na każdą kieszeń i każdy rozmiar i styl wesela. Ceny ślubnych obiadów w niektórych hotelach porównywalne są z cenami, lub są nawet niższe niż ceny obiadów weselnych w Polsce. To samo dotyczy zakwaterowania.

madera to świetny kompromis

Marzy Wam się ślub za granicą, ślub w pięknym i ciepłym miejscu, lecz obawiacie się długiej podróży, jetlagu, trudności w organizacji i wysokich kosztów? Wybierając Maderę, wybieracie ślub w przepięknym i egzotycznym miejscu, które tak naprawdę znajduje się blisko Polski i jest nam kulturowo bliskie. Ceny biletów i dystans nie odstraszają, podczas gdy wyspa jest równie piękna jak inne dalekie kraje.

Ślub na Maderze - Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania odnośnie organizacji ślubu na Maderze i Porto Santo w Portugalii

TAK, na Maderze dozwolone są śluby par, które nie są obywatelami lub rezydentami Portugalii. 

Tak, jeśli jest to ślub cywilny. Śluby konkordatowe i kościelne muszą odbyć się w budynku kościoła lub kaplicy.

Małżeństwa osób tej samej płci w Portugalii są możliwe od roku 2010.

Nasze konsultantki mają już na swoim koncie doświadczenie z organizacją ślubów homoseksualnych na Maderze i Porto Santo.

Możecie, ale nie musicie. Świadkowie nie są wymagani podczas ślubu cywilnego. Podczas ślubu kościelnego, lokalni świadkowie mogą być zorganizowani (za drobną opłatą) przez konsultantkę. 

Nie martw się, konsultantka da Wam jasne wskazówki i przeprowadzi przez proces zbierania wymaganych dokumentów oraz wskaże, kiedy wymagane jest poświadczenie Apostille. Poda Wam ona także kontakty do rzetelnych tłumaczy oraz wskaże, na co powinni zwrócić uwagę. Będzie ona także odpowiedzialna za wszystkie formalności po stronie portugalskiej. 

Nie, w tym momencie nie. Ślub kościelny i konkordatowy w Funchal odbywa się po angielsku, z polskimi czytaniami oraz pomocą polskiego tłumacza (rolę tę spełnia polska konsultantka). 

Jeśli chodzi o wolny termin konsultantki, wymarzonego fotografa, hotelu lub restauracji, warto zarezerwować go jak najprędzej. Jeśli zaś chodzi o formalności, dokumenty wydane przez polski USC mają ważność 6 miesięcy, dlatego nie należy ich wybierać wcześniej niż 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu. 

Możecie, ale nie musicie. Na Maderze mieszka wielu cenionych i utalentowanych, lokalnych fotografów. Znają oni dobrze najpiękniejsze plenery wyspy (oraz najkorzystniejsze pory dnia na sesje w każdym z nich), i co najważniejsze, zabiorą Was tam własnym autem. Bez problemu znajdziemy też kamerzystów i operatorów drona – wystarczy poprosić o taką usługę konsultantkę.

A więc...

Ty także Powiedz tak! maderze...

...i wypowiedz TAK na Maderze!

Skontaktuj się z konsultantkami, poproś o ofertę lub zadaj pytanie: