Ślub kościelny i konkordatowy na Maderze

Chcielibyście zorganizować ślub kościelny lub konkordatowy za granicą? 

Jest to możliwe na portugalskiej Maderze

Ślub kościelny lub konkordatowy udzielony może zostać w kościele, lub kaplicy. Msza odbywa się po angielsku, i jeśli para sobie tego życzy – z polskimi czytaniami i częściowo po polsku, dzięki asyście tłumaczki w osobie naszej polskojęzycznej konsultantki.

Nasza konsultantka ma duże doświadczenie w organizacji ślubów konkordatowych i kościelnych par z Polski i chętnie zorganizuje Waszą ceremonię w jednym z kościołów lub kaplicy w Funchal.

Zobacz także: Ślub na Maderze – ceny, gdzie przeczytać możecie także odpowiedzi na pytania o to, czy na Maderze jest polski ksiądz, czy na Maderę trzeba zabrać świadków, oraz wiele innych informacji na temat miejsc i przebiegu procesu organizacji ślubu.

By otrzymać szczegółową i spersonalizowaną ofertę lub skontaktować się z konsultantką, zapraszamy do wysłania zapytania poniżej.

Jeśli nie znacie języków obcych, wypełnijcie formularz po polsku. Jeśli jesteście parą mieszaną lub preferujecie kontakt/ślub po angielsku, portugalsku lub niemiecku, wyślijcie zapytanie w tych językach:

 

Wasze dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu przestawienia oferty i organizacji Waszego wydarzenia. Nie będą używane w celach marketingowych.

 

Macie inne pytanie? KONTAKT

Ślub kościelny i konkordatowy w Funchal – kościół i kaplica

Oto zdjęcia jednego z Kościołów oraz kaplic w centrum Funchal, w którym najczęściej organizowane są śluby konkordatowe i kościelne par z Polski: