Śluby osób tej samej płci

Ślub jednopłciowy
na Maderze

Mamy doświadczenie z organizacją ślubów homoseksualnych na Maderze i Porto Santo.

Zastanawia Was, gdzie można wziąć ślub homoseksualny? Portugalia jest jednym z krajów, który warto rozważyć, planując ślub homoseksualny za granicą. Śluby osób tej samej płci w Portugalii są możliwe od roku 2010.

Nasze konsultantki mają już na swoim koncie doświadczenie z organizacją ślubów homoseksualnych na Maderze i Porto Santo. Jeśli jesteście zainteresowani organizacją takiego ślubu – zarówno w urzędzie lub w plenerze – zachęcamy do zapoznania się ze stroną  Ślub na Maderze – ceny, miejsca i FAQ  lub bezpośrednie wysłanie zapytania używając poniższego formularza kontaktowego


Jeśli nie znacie języków obcych, wypełnijcie formularz po polsku. Jeśli jesteście parą mieszaną lub preferujecie kontakt/ślub po angielsku, portugalsku lub niemiecku, wyślijcie zapytanie w tych językach:

Wasze dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu przestawienia oferty i organizacji Waszego wydarzenia. Nie będą używane w celach marketingowych.

Macie inne pytania? Możecie także wysłać e-mail lub porozmawiać z nami na mediach społecznościowych:

 

 

Zdjęcie: The Memory Shop Madeira – thememoryshop.pt

Comments (1)

  1. Awesome blog! go glad that there’s a translation feature here and read about your same sex marriage inclusion; thank you for this!

Comments are closed.