FAQ – Czym jest Say Yes to Madeira

Best destination wedding venues in Europe. Wedding in Portugal. Wedding in Madeira. Blue weddings. #wedding #destinationwedding #elope #elopement

Czym jest Say Yes To Madeira?

Say Yes to Madeira to portal/blog promujący wśród zagranicznych gości podróże, wakacje, śluby i inne uroczystości na dwóch portugalskich wyspach: Maderze i Porto Santo.

Głównym celem bloga jest umieszczenie Archipelagu Madera na turystyczno-ślubnej mapie Europy, a nawet świata. A że zwiedzanie to nieodłączna część ślubów na wyjeździe, na blogu spotykają się i przeplatają tematy podróży i ślubów.

Autorką bloga jestem ja, Edyta, Polka, która sama wyszła za mąż na Maderze w 2017 roku. Nasza niezapomniana ślubna przygoda zainspirowała mnie do otworzenia bloga i pomocy innym w organizacji ślubu na Maderze/Porto Santo. 

Powiedz tak Maderze / Say Yes to Madeira …

Czyli turystyczno-podróżnicza część mojego bloga, gdzie dzielę się zdjęciami, poradami i recenzjami dotyczącymi podróży, podczas gdy …

Powiedz Tak na Maderze / Say Yes in Madeira

.. jest częścią ślubną mojego bloga. W tej części przedstawiam historię prawdziwych ślubów na Maderze, promuję i pomagam zagranicznym gościom nawiązać kontakt z lokalnymi dostawcami ślubnymi. 

Promuję zwłaszcza kompleksowe usługi doświadczonych lokalnych konsultantek. Nie, ja sama nie będę organizowała Waszego ślubu, ale wiem, kto zrobi to rzetelnie i w najrozsądniejszej cenie. 

Pict: The Memory Shop, Madeira

Jak to działa?Jakie są kroki?

Najprostszym pierwszym krokiem jest wysłanie zapytania za pomocą FORMULARZA ŚLUBNEGO znajdującego się na dole strony. Daje to lepszy obraz Waszych potrzeb, oczekiwań i budżetu, oraz pozwoli mi skierować zapytanie do odpowiedniej konsultantki. Jeśli macie inne pytania, prosimy o [E-MAIL

Na podstawie Waszych odpowiedzi konsultantka ślubna będzie w stanie przedstawić wam ofertę i szacunkowy koszt Waszego ślubu. 

A jeśli dopasowaliście termin do jej dostępności i zarezerwowaliście datę, gratulacje!

Po tym jesteście gotowi, aby rozpocząć wspaniałą przygodę z planowaniem ślubu na Maderze!

Lokalna konsultantka będzie Waszym reprezentantem na wyspie i pomoże Wam załatwić formalności, a także zarezerwować wszystkich dostawców,  zakwaterowanie itp. Jej usługa jest kompleksowa. 

Po przyjeździe będzie asystować Wam w spotkaniu w rejestrze stanu cywilnego. Współprowadzić będzie ona również ceremonię ślubną. 

Po ślubie odbierze i prześle na adres zamieszkania akty ślubu, pozostanie także punktem kontaktowym na Maderze (np. w razie gdy potrzebne jest wysłanie dodatkowych kopii certyfikatów ślubnych, jeśli zostały utracone).

Ile kosztuje ślub na Maderze? Czy będzie nas na niego stać?

Wysyłając (do niczego niezobowiązujące) zapytanie poprzez formularz kontaktowy i przedstawiając krótko Waszą sytuację, konsultantka będzie w stanie podać koszt jej usług już od pierwszego maila zwrotnego. Bazując na Waszym budżecie i wymaganiach, będzie też w stanie zaproponować pierwsze pasujące miejsca na ślub mieszczące się w tym budżecie.

Większość pozostałych kosztów może być dopasowana do Waszego budżetu. Madera oferuje miejsca na różny budżet, począwszy od opcji ekonomicznych około 30-40 euro za osobę po najlepsze luksusowe hotele weselne.

 

Jeśli jesteście gotowi by przesłać zapytanie o ofertę, oto formularz:

Wasze dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu przestawienia oferty i organizacji Waszego wydarzenia. Nie będą używane w celach marketingowych.