Plener ślubny na Maderze: Baseny lawowe o zachodzie słońca

Dzisiejszy post rozpoczyna nową serię na naszym blogu. Będziemy w niej prezentować popularne lub ciekawe, piękne i wyjątkowe miejsca na plenerowe sesje zdjęciowe na Maderze i Porto Santo – idealne na sesje zaręczynowe i ślubne.

Oto piękna sesja ślubna podczas zachodu słońca wykonana przez zaprzyjaźnionego fotografa Rodolfo z The Memory Shop. Mamy nadzieję, że będzie ona inspiracją dla wszystkich par szukających malowniczych miejsc na klimatyczne sesje zdjęciowe o na Maderze.

Subskrybujcie i obserwujcie nas, jeśli chcecie zobaczyć inne sesje lokalnych fotografów ślubnych z Madery.

Plener między ciemnymi skałami – Galeria

Plener między ciemnymi skałami – Miejsce

Te zdjęcia zostały wykonane w Seixal i Porto Moniz, dwóch miejscowościach znanych z naturalnych, wulkanicznych basenów lawowych, położonych na północy portugalskiej Madery, ok. 45-60 minut od Funchal, głównego miasta na wyspie. Jeśli wybierzecie scenerię tego typu, fotograf zabierze Was tam podczas sesji własnym autem.

Plener między skałami wulkanicznymi – Podobne lokalizacje

Zatrzymujecie się w Funchal i nie macie czasu ani możliwości dojechania na północ wyspy, ale chcielibyście zrobić sesję zdjęciową między ciemnymi wulkanicznymi skałami? W Funchal również znajdziecie kilka formacji skalnych, zwłaszcza na głównej plaży miasta – Praia Formosa.

Another photo shoot by The Memory Shop – Praia Formosa w Funchal

Plener między ciemnymi skałami – Z czym połączyć?

Sesję zdjęciową między skałami w Seixal i Porto Moniz można połączyć z plenerem na tle słynnych skał Ribeira da Janela i sesją zdjęciową na pięknej, ciemnej plaży Seixal.

Plener między ciemnymi skałami – Kontakt

Cały reportaż ślubny oraz sesję w tych i innych plenerach Madery znajdziecie TUTAJ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z FOTOGRAFEM, jeśli chcesz zarezerwować sesję w tych samych lokalizacjach, lub SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, jeśli nie mówisz po angielsku lub chcesz, aby ta sesja zdjęciowa była częścią Twojego ślubu, przyjęcia weselnego, zaręczynowego lub innej uroczystości.

Wszystkie zdjęcia są własnością © The Memory Shop i tak jak wszystkie inne zdjęcia na naszej stronie nie mogą być reprodukowane, kopiowane, ani edytowane bez zgody autora.

Zobacz także: Ślub na Maderze – Oferta

Nie przegapcie nowych postów – obserwujcie nas:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *