Plener ślubny na Maderze: Baseny lawowe o zachodzie słońca

Dzisiejszy post rozpoczyna nową serię na naszym blogu. Będziemy w niej prezentować popularne lub ciekawe, piękne i wyjątkowe miejsca na plenerowe sesje zdjęciowe na Maderze i Porto Santo – idealne na sesje zaręczynowe i ślubne.

Oto piękna sesja ślubna podczas zachodu słońca wykonana przez zaprzyjaźnionego fotografa Rodolfo z The Memory Shop. Mamy nadzieję, że będzie ona inspiracją dla wszystkich par szukających malowniczych miejsc na klimatyczne sesje zdjęciowe o na Maderze.

Subskrybujcie i obserwujcie nas, jeśli chcecie zobaczyć inne sesje lokalnych fotografów ślubnych z Madery.

Plener między ciemnymi skałami – Galeria

Plener między ciemnymi skałami – Miejsce

Te zdjęcia zostały wykonane w Seixal i Porto Moniz, dwóch miejscowościach znanych z naturalnych, wulkanicznych basenów lawowych, położonych na północy portugalskiej Madery, ok. 45-60 minut od Funchal, głównego miasta na wyspie. Jeśli wybierzecie scenerię tego typu, fotograf zabierze Was tam podczas sesji własnym autem.

Plener między skałami wulkanicznymi – Podobne lokalizacje

Zatrzymujecie się w Funchal i nie macie czasu ani możliwości dojechania na północ wyspy, ale chcielibyście zrobić sesję zdjęciową między ciemnymi wulkanicznymi skałami? W Funchal również znajdziecie kilka formacji skalnych, zwłaszcza na głównej plaży miasta – Praia Formosa.

Another photo shoot by The Memory Shop – Praia Formosa w Funchal

Plener między ciemnymi skałami – Z czym połączyć?

Sesję zdjęciową między skałami w Seixal i Porto Moniz można połączyć z plenerem na tle słynnych skał Ribeira da Janela i sesją zdjęciową na pięknej, ciemnej plaży Seixal.

Plener między ciemnymi skałami – Kontakt

Cały reportaż ślubny oraz sesję w tych i innych plenerach Madery znajdziecie TUTAJ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z FOTOGRAFEM, jeśli chcesz zarezerwować sesję w tych samych lokalizacjach, lub SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, jeśli nie mówisz po angielsku lub chcesz, aby ta sesja zdjęciowa była częścią Twojego ślubu, przyjęcia weselnego, zaręczynowego lub innej uroczystości.

Wszystkie zdjęcia są własnością © The Memory Shop i tak jak wszystkie inne zdjęcia na naszej stronie nie mogą być reprodukowane, kopiowane, ani edytowane bez zgody autora.

Zobacz także: Ślub na Maderze – Oferta

Nie przegapcie nowych postów – obserwujcie nas:

.

Sprawdź oferty zorganizowanych wczasów z wylotem z Polski:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This form collects your name, email and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our privacy policy where you will get more info on where, how and why we store your data.