Piękny ślub boho na plaży Porto Santo

Ślub za granica - ślub na plaży - ślub boho na plaży

W planach był ślub w Grecji, ale ostatecznie wypowiedzieli sobie TAK! na pięknej, cichej plaży na Porto Santo w Portugalii…

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami piękną historią ślubną holenderskiej pary Trui & Andre, uchwyconą przez Fotostudio Zandvoort, parę fotografów i kamerzystów, którzy towarzyszyli nowożeńcom w ich wielkiej przygodzie.

„Grecki ślub”, który zmienił się w piękną portugalską przygodę …

Ślub w czasach pandemii nie należy do najłatwiejszych spraw… Ta para także planowała ślub w Grecji, ale ich plany pokrzyżował koronawirus. Zamiast odkładać zagraniczny ślub i sesję po raz kolejny, w pewnym momencie postanowili zaryzykować i całkowicie zmienić cel podróży. Portugalia, w tamtym okresie, nie miała poza testem innych organiczeń, więc zaczęli oni szukać portugalskich konsultantów ślubnych. I tak trafili oni na Porto Santo – piękną, malutką wysepkę gdzieś na Atlantyku…

Trui skontaktowała się z nami w drugim tygodniu września, szukając anglojęzycznego konsultanta ślubnego, który pomógłby im zorganizować symboliczny ślub w Portugalii w bardzo krótkim czasie. Pewnie nie spodziewała się, że konsultantka ślubna, z którą będzie miała okazję współpracować, mówi też trochę po holendersku …

Marzeniem Trui & Andre był ślub boho na plaży. Nasza angielskojęzyczna konsultantka ma doświadczenie z organizacją ślubów w bardzo krótkim czasie i chętnie podjęła się tego zadania.

Niecałe 3 tygodnie później (!) para i ich zespół foto-wideo siedzieli już w samolocie z Holandii na Maderę. Potem, już razem z konsultantką, popłynęli oni lokalnym promem na Porto Santo.

… a potem wypowiedzieli sobie „JA!”

Ich piękna, kameralna ceremonia ślubna w stylu boho odbyła się na cichej, piaszczystej plaży. Resztę opowiedzą Wam ich zdjęcia:

Miał być ślub w Grecji, ale zamiast niego odbył się ślub w Portugalii. Piękny ślub boho na plaży na Porto Santo, na Maderze.

Po ceremonii przyszedł czas na sesję plenerową na plażach oraz w najpiękniejszych zakątkach Porto Santo, takich jak Pico de Ana Ferreira:

Trui i Andre wyglądali naprawdę pięknie w dniu ślubu, a ich autentyczna i piękna ceremonia oraz tematyczna sesja zdjeciowa napisała ciekawą ślubną historię, która być może będzie inspiracją dla wielu par.

Jeśli podobają się Wam nieformalne śluby w stylu boho, zapraszamy do galerii innego ślubu, który odbył się na Maderze w bardzo polecanym parom hotelu w Ponta do Sol.

Autorzy zdjęć – Fotostudio Zandvoort

Wyrazy uznania również dla Josi (fotograf) i Sharon (kamerzystka) z Fotostudio Zandvoort, które z łatwością znalazły najlepsze miejsca i doskonale uchwyciły piękno nie tylko tego wyjątkowego dnia, ale także krajobrazów wyspy. Mamy nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy fotografowały one na Maderze i że będziemy mogli jeszcze nieraz prezentować ich prace.

Po więcej zdjęć, zapraszamy na galerię:

Fotostudio Zandvoort pochodzą z Holandii, ale mówią po angielsku i gotowe są polecieć z parami do ich wymarzonych miejsc na ślub. Zakochały się one w Archipelagu Madera, więc jeśli chcecie, aby uchwyciły one także i Wasze wydarzenie, nie wahajcie się z nimi skontaktować:

Pamiętajcie – wszystkie zdjęcia w tym artykule należą do © Fotostudio Zandvoort i podobnie jak wszystkie zdjęcia na naszej stronie nie mogą być reprodukowane, kopiowane, publikowane w innym miejscu ani edytowane bez zgody autora.

Kontakt z Parą Młodą: WEBSITE & INSTAGRAM

Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować Trui i Andre oraz Josi i Sharon za umożliwienie nam podzielenia się ich uroczą historią ślubną na Porto Santo. Mamy nadzieję, że ich sesja będzie inspiracją dla wielu par pragnących zorganizować ślub w stylu boho na plaży.

Chcielibyście zorganizować ślub na Maderze lub Porto Santo z pomocą lokalnych ślubnych konsultantek? Czekamy na Wasze zapytania po polsku lub po angielsku oraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą i FAQ.

Zobacz także: Ślub na Maderze – Oferta

Nie przegapcie nowych postów – obserwujcie nas:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *